chessmen روسیه خبر کاریکاتور

chessmen: روسیه خبر کاریکاتور

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مصاف سرخابی‌های پایتخت با سرخابی‌های خورستان

تیم‌های پرسپولیس و استقلال یک هفته قبل از داربی پایتخت به مصاف تیم‌های خوزستانی می‌روند. 

مصاف سرخابی‌های پایتخت با سرخابی‌های خورستان

مصاف سرخابی های پایتخت با سرخابی های خورستان

عبارات مهم : پیروزی

تیم های پرسپولیس و استقلال یک هفته قبل از داربی پایتخت به مصاف تیم های خوزستانی می روند.

به گزارش ایسنا، لیگ برتر فوتبال در ایستگاه بیست و چهارم خود، فردا(شنبه) پیگیری خواهد شد و پرونده این هفته از مسابقه های با برگزاری چهار بازی باقیمانده در تهران، اصفهان، خوزستان و جم بسته می شود.

ذوب آهن اصفهان – پدیده مشهد

مصاف سرخابی‌های پایتخت با سرخابی‌های خورستان

گروه داوری: محمدرضا اکبریان – سجاد طوری – قهرمان نجفی – علیرضا حیدرپناه – ناظر: ابوطالب طاهریان

تیم ذوب آهن در حالی از ساعت 15:30 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میزبان پدیده است که امیر قلعه نویی به علت محرومیت نمی تواند روی نیمکت تیمش بنشیند. ذوب آهن در 10 هفته آخر لیگ توانست با نتیجه های مثبت، خود را به بالای جدول رسانده و در حال حاضر با 38 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد. این تیم در آخرین بازی خود در لیگ برتر برابر سایپا شکت خورد ولی اصفهانی ها با توجه به پیروزی در آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا برابر نماینده ازبکستان، با روحیه اوج به مصاف پدیده می روند.

شاگردان قلعه نویی ولی جهت ماندن در رتبه دوم جدول کار راحتی پیش رو ندارند آیا که تیم پدیده در پنج بازی اخیر خود طعم برد را نچشیده و با سه باخت متوالی، عطش بالایی جهت برد دارد. از طرفی پدیده در روزهای اخیر با اعتصاب بازیکنانش مواجه بوده و آن ها بدون تمرین به مصاف ذوب آهن می روند.

تیم‌های پرسپولیس و استقلال یک هفته قبل از داربی پایتخت به مصاف تیم‌های خوزستانی می‌روند. 

پارس جنوبی جم – تراکتورسازی تبریز

گروه داوری: علی صفایی – هادی طوسی – مهدی شفیعی – جواد محمدی – ناظر: رسول فروغی

ورزشگاه تختی جم بوشهر از ساعت ۱۵:۳۰ فردا(شنبه) میزبان تیم هایی است که هر کدام به دلایل مشابه به سه امتیاز بازی نیاز مبرم دارند. شاگردان تارتار که با 37 امتیاز در رده پنجم قرار دارند، می خواهند ثابت کنند موفقیت های نیم فصل اول، اتفاقی نبوده و می توانند باز هم رتبه های بالایی جدول را تجربه کنند. آن ها بعد از هفت هفته ناکامی، توانستند هفته پیش برابر پدیده به پیروزی برسند و اکنون در اندیشه دهمین برد فصل هستند. ولی در طرف برابر تراکتورسازان که ناکام از دو پیکار آسیایی آمده اند، می خواهند روند پیروزی های خود در لیگ برتر را ادامه دهند. تیم سائلام هر چند در دو بازی ابتدایی لیگ قهرمانان آسیا برابر الاهلی عربستان و الغرافه قطر بازنده بود ولی در لیگ برتر دو برد پیاپی برابر پدیده و گسترش فولاد کسب کرده هست. این تیم با 28 امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد.

مصاف سرخابی‌های پایتخت با سرخابی‌های خورستان

فولاد خوزستان – استقلال تهران

گروه داوری: بیژن حیدری – علیرضا ایلدروم – مهدی الوندی – امید سعیدفر – ناظر: مسعود مرادی

این بازی از ساعت ۱۶ در ورزشگاه غدیر اهواز شروع می شود و شاگردان شفر بعد از اندوختن چهار امتیاز ارزشمند از دیدارهای آسیایی خود به دنبال استمرار بخشیدن به موفقیت های خود در لیگ برتر هستند. استقلالی ها این وقت را دارند تا با پیروزی در بازی فردا برابر فولاد خوزستان و با توجه به تفاضل گل بالایی که دارند، خود را به رتبه دوم جدول برسانند. آبی پوشان در حال حاضر با 35 امتیاز در رده ششم جدول قرار دارند. همچنین شاگردان پورموسوی در فولاد با 38 امتیاز، تیم سوم جدول هستند. امید نورافکن، میلاد زکی پور و پژمان منتظری سه بازیکن استقلال به علت مصدومیت نمی توانند تیمشان را برابر فولاد خوزستان همراهی کنند.

تیم‌های پرسپولیس و استقلال یک هفته قبل از داربی پایتخت به مصاف تیم‌های خوزستانی می‌روند. 

پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران – استقلال خوزستان

گروه داوری: کوپال ناظمی – محمدرضا ابوالفضلی – محمد راهی – علی اصغر مومنی – ناظر: مسعود عنایت

پرسپولیس ها در آخرین بازی هفته بیست و چهارم که از ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع می شود میزبان شاگردان ویسی هستند و با توجه به شکست تلخ سه بر یک برابر السد در لیگ قهرمانان آسیا، می خواهند دل هواداران خود را بدست آورند.

مصاف سرخابی‌های پایتخت با سرخابی‌های خورستان

شاگردان برانکو جهت رسیدن به دومین قهرمانی پیاپی، باید برابر دو استقلال به برتری برسند. سرخپوشان پایتخت ابتدا در هفته بیست و چهارم با آبی پوشان خوزستان و سپس در هفته بعدی در داربی پایتخت کشور عزیزمان ایران به میدان رفته و در صورت پیروزی در هر دو بازی، قهرمانی خود را پنج هفته سریعتر از اتمام فصل، مسجل می کنند.

یکی از انگیزه های دیگر پرسپولیس در بازی فردا، حفظ رکورد نباختن و ارتقای آن به 21 بازی هست. سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس به علت محرومیت نمی تواند جهت پرسپولیس به میدان برود.

استقلال خوزستان در حالی شنبه به مصاف پرسپولیس می رود که دو روز پیش اعتصاب بازیکنان به آخر رسید و عبدالله ویسی زمانی نداشت تا جهت بازی پیش روی تیمش به لحاظ تاکتیکی برنامه ریزی کند. خوزستانی ها به علت پرسشها مالی دست به اعتصاب زده بودند و صحبت هایی مبنی بر به میدان نرفتن برابر پرسپولیس مطرح بود.

واژه های کلیدی: پیروزی | استقلال | خوزستان | استقلال | پرسپولیس | فولاد خوزستان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz